Ārkārtas situācijas

Telpu
apsilde
Atsevišķu
vietu
apsilde
Plūdu
seku
likvidācija
Ventilācija

Master produktu klāstā ietilpst gatavi risinājumi glābšanas dienestiem, kas ir atbildīgi par plūdu seku likvidāciju. Ārkārtas situāciju vai dabas katastrofu gadījumā neatkarīgi no apstākļiem ir nepieciešams nekavējoties reaģēt. Master produkti ļauj ātri piesildīt pagaidu patvertnes cietušajiem un izžāvēt appludinātas ēkas.

Plašais mitruma atdalītāju klāsts ļauj jums piemeklēt uzdevumam piemērotu ierīci. Master produktu klāsts ietver profesionālus, ļoti efektīvus instrumentus, ko iespējams izmantot ekstremālos apstākļos, kā arī ļoti kompaktas konstrukcijas, ko iespējams izmantot mazākās telpās un privātmājās. Produktu klāstu papildina ventilatori un gaisa sildītāji, kas ļauj ērti ēkās likvidēt mitrumu.

Šīs ierīces atvieglo un paātrina mitruma likvidāciju appludinātās mājās un telpās, kā arī tās var izmantot, lai novērstu kaitīgā pelējuma un sēnīšu rašanos.

Produkti


Paātrina mitruma likvidēšanas procesu ēkās un pagrabos, lai nodrošinātu ātru telpas uzsilšanu ārkārtas situāciju gadījumos. Ātras uzstādīšanas iespējas un mazais izmērs padara tos piemērotus avārijas dienestu vajadzībām.

Ļauj ātri un efektīvi piesildīt iekštelpas, novēršot nepieciešamību uzstādīt tradicionālās apkures sistēmas. Tāpēc tie ir ideāls pagaidu risinājums dabas katastrofu upuriem.

Master profesionālie mitruma atdalītāji ir visefektīvākais līdzeklis, kā likvidēt lieko mitruma daudzumu appludinātās iekštelpās. Augstā efektivitāte un jauda padara tos par plūdu seku likvidācijas speciālistu komandu galveno instrumentu.

Pielietojums


Applūdušu iekštelpu žāvēšana
Plūdu seku likvidācija
Ātra iekštelpu piesildīšana

Konsultācijas


Atrodiet vietējo izplatītāju un iegūstiet papildinformāciju par produktiem un pielietošanas veidiem.

Skatiet arī citus uzņēmējdarbības risinājumus

Celtniecība
Ražošana un loģistika
Darbnīcas un garāžas
Lauksaimniecība
Pasākumi un militāri objekti
Ārkārtas situācijas