Darbnīcas un garāžas

Atsevišķu
vietu
apsilde
Telpu
apsilde
Ventilācija
Dzesēšana

Master produktus iespējams izmantot arī tā dēvēto mazo uzņēmumu vajadzībām. Šim mērķim ir piemēroti produkti, kuriem ir mazāka nominālā jauda un kuri ir kompaktāki. Šo produktu uzstādīšana ir ātra un ērta, kā arī tie nerada augstas ekspluatācijas izmaksas. Tie bieži tiek izmantoti darbnīcās, automazgātavās un nelielos ražošanas uzņēmumos. Šie produkti parasti tiek izmantoti konkrētos gadalaikos atkarībā no faktiskajiem laikapstākļiem un uzņēmēja individuālajām vajadzībām, ko nosaka uzņēmuma specifika. Sildītājus iespējams izmantot darbnīcās, noliktavās, kā arī atsevišķās darbavietās.

Master produktu klāstā ietilpst ierīces, kuru darbību nodrošina dīzeļdegviela, elektrība un dabasgāze. Pieejams ir plašs dažāda veida jaudas un pielietojuma ierīču klāsts.

Produkti


Darbnīcu, garāžu vai nelielu ražošanas uzņēmumu apsildei mēs iesakām izmantot mazākas ierīces, kas rada salīdzinoši mazākas ekspluatācijas izmaksas. Kamēr vispieprasītākie modeļi neiekļauj izplūdes ventilācijas sistēmas, citi ievērības cienīgi izstrādājumi mūsu produktu klāstā iekļauj XL6 radiatorus.

Augstās efektivitātes un zemo ekspluatācijas izmaksu dēļ tie bieži tiek izmantoti automašīnu remontdarbnīcās un citos amatniecības uzņēmumos. Ļauj ātri un efektīvi piesildīt iekštelpas, novēršot nepieciešamību uzstādīt tradicionālās apkures sistēmas.

Master ventilatori ļauj uzturēt telpās pienācīgu gaisa ventilāciju un nodrošina atbilstošu gaisa apmaiņu. Tie ļauj uzturēt komfortablu darba vidi.

Master portatīvo gaisa kondicionētāju sērija vasaras sezonā nodrošina komfortablus apstākļus darbnīcu telpās. Vēl viens ievērības cienīgs izstrādājums mūsu produktu klāstā ir iztvaices ventilācijas sistēma, kuras popularitāte arvien turpina pieaug.

Pielietojums


Darbs ārpus telpām
Darbinieku telpu apsilde
Darba telpu apsilde


Atsevišķu vietu apsilde
Pienācīgas gaisa apmaiņas
nodrošināšana

Dzesēšana vasaras sezonā

Konsultācijas


Atrodiet vietējo izplatītāju un iegūstiet papildinformāciju par produktiem un pielietošanas veidiem.

Skatiet arī citus uzņēmējdarbības risinājumus

Celtniecība
Ražošana un loģistika
Darbnīcas un garāžas
Lauksaimniecība
Pasākumi un militāri objekti
Ārkārtas situācijas