Kā izvēlēties

Noderīgi instrumenti, kas palīdzēs izvēlēties pareizu ierīci. Jaudas kalkulatori ļauj mūsu klientiem pārbaudīt, kāda veida sildītājs, mitruma atdalītājs vai gaisa kondicionētājs ir vispiemērotākais konkrētajam pielietojumam.
 • Sildītāja izvēles princips

  Sildītāja izvēles princips

  Pirms sildītāja iegādes nosakiet minimālo jaudu, kāda nepieciešama pielietojuma veidam. Izmantojiet bezmaksas kalkulatoru, lai noteiktu, kādas jaudas sildītājs nepieciešams jūsu telpai.

 • Kā izvēlēties mitruma atdalītāju

  Kā izvēlēties mitruma atdalītāju

  Gaisa mitruma atdalītāju lietošanas iespēju ir ļoti daudz, bet lai Gaisa mitruma atdalītāju izpildītu savu uzdevumu, vajag pareizi izvēlēt ierīces efektivitāti. Piedāvājam lietot sagatavotu efektivitātes kalkulatoru.
 • Kā izvēlēties gaisa dzesētāju

  Kā izvēlēties gaisa dzesētāju

  Master gaisa dzesētāji ir piemēroti plašām pielietošanas iespējām. Taču ļoti svarīgi ir izvēlēties pareizu modeli un piemērotu jaudu, lai tas kalpotu savam mērķim. Iepazīstieties ar veidiem, kā izvēlēties gaisa dzesētāju, kas vislabāk atbildīs jūsu vajadzībām.
 • Kā izvēlēties destrafikatoru

  Kā izvēlēties destrafikatoru

  Karstais gaiss plūst augšup. Master griestu ventilators nodrošina siltuma plūšanu atpakaļ uz grīdu. Rezultāta tiek iegūts 30% enerģijas ietaupījums. Master griestu ventilators rada gaisa plūsmu, kas palīdz ādas mitruma iztvaikošanai, nodrošinot uztvertās temperatūras samazinājumu par 4 ºC.