APKURE

Master sildītāji spēj ātri un efektīvi piesildīt jebkuru telpu vai zonu. Tos var ļoti labi izmantot gan kā pagaidu, gan kā patstāvīgu apkures risinājumu. Produktu klāstā ietilpst dīzeļdegvielas, gāzes un elektriskie sildītāji.
 • Tiešās gaisa plūsmas dīzeļdegvielas sildītāji

  Tiešās gaisa plūsmas dīzeļdegvielas sildītāji

  Tiešās gaisa plūsmas dīzeļdegvielas sildītāji ir īpaši efektīvas ierīces, kuras uzreiz nodrošina lielu siltuma daudzumu vietās, kur tas ir nepieciešams. Vislabāk piemēroti lietošanai atklātās vai labi vēdināmās vietās, piemēram, rūpnīcās, noliktavās vai būvlaukumos. Master tiešās gaisa plūsmas sildītāji ir pazīstami efektivitātes, uzticamības, drošības un lietošanas ērtuma dēļ.
 • Netiešās gaisa plūsmas dīzeļdegvielas sildītāji

  Netiešās gaisa plūsmas dīzeļdegvielas sildītāji

  Netiešās gaisa plūsmas dīzeļdegvielas sildītāji ir īpaši efektīvas ierīces, kas nodrošina ļoti daudz simtprocentīgi tīra, sausa gaisa bez izplūdes gāzēm. Vislabāk piemēroti lietošanai slikti vēdināmās telpās, piemēram, veikalos, pasākumu teltīs, ēdienu gatavošanas telpās vai izstāžu zālēs. Šos sildītājus var izmantot, pievienojot elastīgas caurules, lai ērti izplatītu silto gaisu.
 • Ventilatora tipa elektriskie sildītāji

  Ventilatora tipa elektriskie sildītāji

  Ventilatora tipa elektriskie sildītāji ir īpaši efektīvas ierīces ar plašām pielietošanas iespējām. Sildītāji nodrošina tīru, ātru un drošu apsildi. Elektriskie sildītāji ir īpaši piemēroti pagaidu apsildīšanai vai apsildīšanai ārkārtas situācijās, jo tie ir ērti lietojami un pilnībā pārnēsājami. Master elektriskie sildītāji ir izgatavoti no augstākās kvalitātes detaļām, kas nodrošina augstu efektivitāti un uzticamību.
 • Propāna/butāna gāzes sildītāji

  Propāna/butāna gāzes sildītāji

  Master gāzes sildītāji acumirklī nodrošina lielu daudzumu siltuma. Ierīces ir izmaksu ziņā izdevīgas, izturīgas un efektīvas. Pārnēsājamie gāzes sildītāji ir visvairāk piemēroti lietošanai labi vēdināmās vietās, piemēram, būvlaukumos, noliktavās vai rūpnīcās.
 • Infrasarkano staru elektriskie sildītāji

  Infrasarkano staru elektriskie sildītāji

  Infrasarkano staru elektriskie sildītāji nodrošina drošu un tīru siltumu, ļaujot tiešā veidā apsildīt konkrētus objektus vai cilvēkus. Šiem sildītājiem ir plašas pielietošanas iespējas, piemēram, mājās, veikalos vai birojos.
 • Infrasarkano staru sildītāji

  Infrasarkano staru sildītāji

  Infrasarkano staru dīzeļdegvielas sildītāji ātri bez gaisa plūsmas kustības nodrošina siltumu tieši tajā vietā, kur tas ir nepieciešams. Šie sildītāji ir piemēroti sienu un krāsojumu žāvēšanai (nerada putekļus), ierīču un cauruļvadu atkausēšanai, kā arī darba vietu apsildīšanai.
 • Stacionārie sildītāji

  Stacionārie sildītāji

  Lielā gaisa plūsma padara tos ideāli piemērotus lielām telpām. Ērtā uzstādīšana un lētas degvielas pieejamība ļauj samazināt apkures izmaksas, un progresīvā karstā gaisa ventilatora apkures tehnoloģija novērš siltuma zuduma problēmu.
 • Piederumi

  Piederumi

  Pārnēsājamo sildītāju piederumu rokasgrāmata. Šie papildu piederumi padara darbu ar Master sildītājiem daudz ērtāku.