Lauksaimniecība

Lopkopības
telpu
apsilde
Siltumnīcu
apsilde
Noliktavu
telpu
apsilde
Labības
žāvēšana

Lauksaimniecības darbs ir saistīts ar noteiktiem apkārtējās vides apstākļiem. Tādēļ aprīkojumam ir jāatbilst noteiktām prasībām. Ierīces, kas tiek izmantotas lopkopības telpās un labības noliktavu ēkās, parasti nosmērējas un apput daudz ātrāk un vairāk. Tās tiek pakļautas arī toksisku gāzu, tostarp amonjaka, iedarbībai (galvenokārt lopkopības ēkās). Lauksaimniecībā šajās telpās tiek izmantots arī lielāks daudzums tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļu. Visi iepriekšminētie faktori negatīvi ietekmē ierīces uzbūvi, jo tie paātrina korozijas veidošanos.

Master aprīkojuma izturīgā konstrukcija un labās kvalitātes detaļas norāda uz faktu, ka šis aprīkojums jau daudzus gadus tiek izmantots lauksaimniecībā un nodrošina atbilstošus vides apstākļus pat vissarežģītākajās situācijās.

Produkti


Ātra uzstādīšana, zemas ekspluatācijas izmaksas, kā arī augstā efektivitāte padara tos par ideālu risinājumu saimniecības un lopkopības ēkās. Sildītāji brīnišķīgi veic arī dārzeņu un labības žāvēšanu.

Stacionāros sildītājus parasti izmanto lielās telpās. Lielā jauda un gaisa plūsma ļauj ātri piesildīt, piemēram, lopkopības ēkas. Daudzas šīs ierīces ir pieejamas kā piekaramie modeļi.

Laba ventilācija un atbilstoši vides apstākļi ir visnozīmīgākais faktors labības uzglabāšanai un mājlopu turēšanai. Master mitruma atdalītāji un ventilatori ļauj uzturēt nepieciešamo mitruma līmeni un nodrošina atbilstošu gaisa cirkulāciju.

Vasaras sezonā ārkārtīgi liela nozīme lopkopības ēkās ir efektīvai un produktīvai dzesēšanas sistēmai. MSC piedāvā profesionālus risinājumus, kuru pamatā ir lielām telpām paredzētas iztvaices sistēmas.

PielietojumsLopkopības telpu apsilde
Lauksaimniecībai paredzēts
atkausēšanas aprīkojums

Labības žāvēšana

Saimniecības ēku ventilācija
Siltumnīcu apsilde
Lopkopības telpu dzesēšana

Konsultācijas


Atrodiet vietējo izplatītāju un iegūstiet papildinformāciju par produktiem un pielietošanas veidiem.

Skatiet arī citus uzņēmējdarbības risinājumus

Celtniecība
Ražošana un loģistika
Darbnīcas un garāžas
Lauksaimniecība
Pasākumi un militāri objekti
Ārkārtas situācijas