Padomi un ieteikumi

Sadaļa „Norādījumi klientiem” ir izveidota, lai nodrošinātu mūsu klientiem piekļuvi visai viņiem nepieciešamajai specifiskajai informācijai par Master produktiem. Norādījumos sniegta sīkāka informācija par tādiem aspektiem kā Master sildītāju, mitruma atdalītāju un gaisa kondicionētāju uzstādīšana, ekspluatācija vai konstrukcija.
 • Kā izvēlēties<br>- pareizās ierīces izvēle

  Kā izvēlēties
  - pareizās ierīces izvēle

  Noderīgi instrumenti, kas palīdzēs izvēlēties pareizu ierīci. Jaudas kalkulatori ļauj mūsu klientiem pārbaudīt, kāda veida sildītājs, mitruma atdalītājs vai gaisa kondicionētājs ir vispiemērotākais konkrētajam pielietojumam.
 • Apkure <br>- portatīvie un stacionārie sildītāji

  Apkure
  - portatīvie un stacionārie sildītāji

  Šajos norādījumos iekļauti padomi un piezīmes par Master Climate Solutions ražotajiem portatīvajiem un stacionārajiem sildītājiem. To mērķis ir palīdzēt mūsu klientiem iegūt papildinformāciju par šo tipu sildierīcēm.
 • Gaisa mitruma aizvadīšana <br>- gaisžāvēšanas risinājumi

  Gaisa mitruma aizvadīšana
  - gaisžāvēšanas risinājumi

  Šie norādījumi ir noderīgs informācijas avots visiem klientiem, kurus interesē gaisžāvēšanas risinājumi. Tie sniedz informāciju par to, kā likvidēt lieko gaisa mitruma daudzumu, kas var radīt nevēlamu iedarbību.
 • Gaisa kondicionēšana <br>- dzesētāji un gaisa kondicionētāji

  Gaisa kondicionēšana
  - dzesētāji un gaisa kondicionētāji

  Norādījumi ir paredzēti visiem klientiem, kuri jau izmanto vai vēl tikai gatavojas sākt izmantot dzesētājus un gaisa kondicionētājus. Tie iekļauj daudzus padomus un piezīmes par to, kādu ierīci izvēlēties un kāpēc.
 • Videomateriāli

  Videomateriāli

  Noskatieties videomateriālus un iegūstiet vairāk informācijas par mūsu uzņēmumu, produktiem un pakalpojumiem. Interesanti videomateriāli, kuros atainotas mūsu produktu lietojuma sfēras un to galvenās funkcijas.

 • Ekspluatācijas rokasgrāmatas

  Ekspluatācijas rokasgrāmatas

  Mēs vienmēr cenšamies apmierināt savu klientu vajadzības. Tāpēc mēs tiem nodrošinām piekļuvi visai nepieciešamajai informācijai par aprīkojuma ekspluatāciju. Mēs ļaujam klientiem lejupielādēt ekspluatācijas rokasgrāmatu elektroniskās versijas.