Pasākumi un militāri objekti

Apsilde
ārpus
telpām
Telšu
apsilde
Glābšanas
darbi
Ventilācija un
dzesēšana

Master produkti plaši tiek izmantoti izklaides industrijā. Gaisa sildītāji, ventilatori un gaisa kondicionētāji tiek izmantoti gan sagatavošanās darbu laikā, gan masu pasākumu, televīzijas ierakstu un fotosesiju laikā. Lielā mobilitāte un ātrā uzstādīšana padara Master produktus par ideālu risinājumu īslaicīgas uzstādīšanas gadījumos, kad citu apkures vai ventilācijas sistēmu uzstādīšana būtu neiespējama vai laikietilpīga.

Master Climate Solutions piedāvā gatavus risinājumus telšu un zāļu apsildīšanai. Īpaši izstrādāti ierīču piederumi nodrošina ērtu un efektīvu izmantošanu.

Produkti


Bieži tiek izmantoti telšu, skatuvju un sporta zāļu apsildīšanai. Plašais papildaprīkojuma klāsts jebkuros apstākļos ļauj pilnībā izmantot ierīces potenciālu.

Lielā gaisa plūsma padara tos ideāli piemērotus lielu telpu apsildei. Zemo ekspluatācijas izmaksu dēļ sildītāji bieži tiek izmantoti, lai apsildītu lielas sporta telpas, kā arī televīzijas studijas, kas ierīkotas lielās zālēs.

Nodrošina atbilstošu mitruma līmeni un gaisa cirkulāciju. Ventilatori bieži tiek izmantoti televīzijas studijās un fotostudijās, lai nodrošinātu atbilstošu ventilāciju, kā arī lai radītu specefektus.

Profesionālās iztvaices gaisa kondicionēšanas sistēmas tiek izmantotas lielu telpu un telšu dzesēšanai, bet mazākus gaisa kondicionētājus var izmantot individuāli lietotāji un tos iespējams lietot mazākās telpās.

Pielietojums


Skatuves būvniecība
Šovu skatuvju apsilde
Televīzijas studiju apsilde

Telšu un konteineru apsilde
Telšu dzesēšana
Specefektu radīšana

Konsultācijas


Atrodiet vietējo izplatītāju un iegūstiet papildinformāciju par produktiem un pielietošanas veidiem.

Skatiet arī citus uzņēmējdarbības risinājumus

Celtniecība
Ražošana un loģistika
Darbnīcas un garāžas
Lauksaimniecība
Pasākumi un militāri objekti
Ārkārtas situācijas