Produkti

Master Climate Solutions ir pasaulē vadošais gaisa apstrādes ierīču ražotājs. Uzņēmuma Master produktu mērķis ir palīdzēt mūsu klientiem iespējami ātrākajā un ērtākajā veidā pielāgot darba vidi savām vajadzībām, vienlaikus nodrošinot zemas ieguldījumu izmaksas.
 • APKURE

  APKURE

  Master sildītāji spēj ātri un efektīvi piesildīt jebkuru telpu vai zonu. Tos var ļoti labi izmantot gan kā pagaidu, gan kā patstāvīgu apkures risinājumu. Produktu klāstā ietilpst dīzeļdegvielas, gāzes un elektriskie sildītāji.
 • SAVĀKŠANA

  SAVĀKŠANA

  Master gaisa mitruma atdalītāji un ventilatori ir izstrādāti, lai palīdzētu cilvēkiem veikt gaisžāvēšanu dažādās lietojuma sfērās. Tos iespējams izmantot rūpniecībā, celtniecībā, mājsaimniecībās un daudzās citās sfērās.
 • DZESĒŠANA

  DZESĒŠANA

  Master produktu klāstā ietilpst gan iztvaices, gan atdzesēta gaisa kondicionētāji. Tos iespējams izmantot mājsaimniecībās un birojos, kā arī rūpniecībā.
 • VENTILĀCIJA

  VENTILĀCIJA

  Plašs ventilatoru klāsts, kas nodrošina atbalstu apsildes un dzesēšanas aprīkojuma darbam. Šīs ierīces iespējams izmantot, lai uzlabotu telpas ventilāciju un gaisa cirkulāciju.