Ražošana un loģistika

Telpu
apsilde
Atsevišķu
vietu
apsilde
Ventilācija un
dzesēšana
Gaisa mitruma
aizvadīšana no
noliktavu telpām

Lielu ražošanas un noliktavu telpu apkure un ventilācija parasti prasa ļoti lielus naudas līdzekļus. Standarta apkures sistēmu uzstādīšana un izmantošana parasti ir dārgs un ne pārāk efektīvs process. Gaisapkures agregāti ļauj ātri un efektīvi piesildīt lielas telpas, nodrošinot nepārtrauktu karstā gaisa pieplūdi, kā arī atbilstošu tā cirkulāciju. Plašais modeļu klāsts, kura darbību nodrošina dažāda veida degvielas, ļauj apsildīt gan lielas telpas, gan atsevišķas telpas, piemēram, atsevišķas darbavietas (tostarp apsildīt arī atsevišķas telpas zonas).

Master piedāvāto produktu klāstu papildina ventilatori un mitruma atdalītāji, kas ļauj noliktavu un ražošanas telpās uzturēt vēlamu, komfortablu klimatu. Ievērības cienīgs papildinājums ir mūsdienīgā iztvaices gaisa kondicionēšanas sistēma, kas ir ideāli piemērota lietošanai lielās rūpniecības telpās.

Produkti


Ātra uzstādīšana un zemas ekspluatācijas izmaksas. Ļauj efektīvi piesildīt ražotnes un noliktavas, kā arī nodrošināt apkuri tikai tādos gadījumos, kad tas ir nepieciešams. Sistēmu mobilitāte ļauj tās izmantot dažādās vietās.

Lielā gaisa plūsma padara tos ideāli piemērotus lielām telpām. Ērtā uzstādīšana un lētas degvielas pieejamība ļauj samazināt apkures izmaksas, un progresīvā karstā gaisa ventilatora apkures tehnoloģija novērš siltuma zuduma problēmu.

Nodrošina atbilstošu gaisa mitruma līmeni un gaisa cirkulāciju noliktavu telpās un ražošanas procesu laikā. Šo produktu uzstādīšana nav sarežģīts process, tāpēc tos iespējams izmantot jebkurā vietā.

Profesionālās iztvaices gaisa kondicionēšanas sistēmas ir paredzētas galvenokārt lielām rūpniecības telpām. Zemo ekspluatācijas izmaksu un dabisko gaisa dzesēšanas procesu pielietojuma dēļ tās ir konkurētspējīga alternatīva tradicionālajām ventilācijas sistēmām.

PielietojumsTelpu apsilde
Siltuma uzturēšana ražošanas
procesu laikā

Darbinieku telpu apsilde

Biroju apsilde
Ventilācija
Dzesēšana

Konsultācijas


Atrodiet vietējo izplatītāju un iegūstiet papildinformāciju par produktiem un pielietošanas veidiem.

Skatiet arī citus uzņēmējdarbības risinājumus

Celtniecība
Ražošana un loģistika
Darbnīcas un garāžas
Lauksaimniecība
Pasākumi un militāri objekti
Ārkārtas situācijas