SAVĀKŠANA

Master gaisa mitruma atdalītāji un ventilatori ir izstrādāti, lai palīdzētu cilvēkiem veikt gaisžāvēšanu dažādās lietojuma sfērās. Tos iespējams izmantot rūpniecībā, celtniecībā, mājsaimniecībās un daudzās citās sfērās.
 • Profesionāli mitruma atdalītāji - Sērija rental

  Profesionāli mitruma atdalītāji - Sērija rental

  Īpaši efektīvas ierīces, kas paredzētas izmantošanai rūpnieciskā vidē. Šo mitruma atdalītāju konstrukcija padara tos piemērotus pat sarežģītiem darba apstākļiem, piemēram, celtniecības nozarē.

 • Profesionālie mitruma atdalītāji - liela izmēra

  Profesionālie mitruma atdalītāji - liela izmēra

  kondensācijas mitruma atdalītāji ar liela apjoma gaisa plūsmu, kas paredzēti ātrai un efektīvai mitruma aizvadīšanai komplektācijā ietilpst jaudīgs un kluss centrbēdzes ventilators, liela apjoma gaisa plūsmas filtrs un trīs fāzu kompresors ar fāzu aizsardzības sistēmu. labākais industrijai.

 • Profesionāli mitruma atdalītāji - Sērija compact

  Profesionāli mitruma atdalītāji - Sērija compact

  Īpaši efektīvas ierīces, kas paredzētas izmantošanai rūpnieciskā vidē. Šo mitruma atdalītāju konstrukcija padara tos piemērotus pat sarežģītiem darba apstākļiem, piemēram, celtniecības nozarē.

 • Profesionāli mitruma atdalītāji - Sērija balts

  Profesionāli mitruma atdalītāji - Sērija balts

  Portatīvas ierīces, kas tiek izmantotas visu veidu telpās. Šī veida kondensācijas mitruma atdalītāji paātrinās apdares un kosmētiskā remonta darbus.

 • Mājas mitruma atdalītāji

  Mājas mitruma atdalītāji

  Šie mitruma atdalītāji likvidē mitrumu no istabām un novērš pelējuma un baktēriju veidošanos. Efektīvs filtrs novērš nepatīkamus aromātus. Gaisa mitruma atdalītāji cita starpā plaši tiek izmantoti dzīvokļos, garāžās, pagrabos, bibliotēkās, veļas žāvētavās, vannas istabās un citur.
 • Adsorbcijas mitruma atdalītāji

  Adsorbcijas mitruma atdalītāji

  Ierīces, kas piedāvā plašas pielietojuma iespējas. Mitrums tiek likvidēts, to adsorbējot. Adsorbcijas mitruma atdalītāji tiek izmantoti vietās, kur nepieciešams zems mitruma līmenis.