Apkure

Šajos norādījumos iekļauti padomi un piezīmes par Master Climate Solutions ražotajiem portatīvajiem un stacionārajiem sildītājiem. To mērķis ir palīdzēt mūsu klientiem iegūt papildinformāciju par šo tipu sildierīcēm.
 • Kā aprēķināt siltuma jaudu

  Kā aprēķināt siltuma jaudu

  Pirms sildītāja iegādes Jums ir jānosaka minimālā jauda, kāda nepieciešama pielietojuma veidam.

 • Aptuvenās siltuma jaudas vērtības dažādiem ēku siltumizolācijas veidiem

  Aptuvenās siltuma jaudas vērtības dažādiem ēku siltumizolācijas veidiem

  Capacity - New buildings with average insulation - Old buildings with average insulation - Greenhouses double glassing - Greenhouses without insulation.
 • Speciālistu radīti nepārspējamie Master BV telpu sildītāji

  Speciālistu radīti nepārspējamie Master BV telpu sildītāji

  Portatīvie dīzeļdegvielas sildītāji ar izplūdes atveri ir plaši pielietojami dažādās nozarēs, piemēram, celtniecības nozarē vai lauksaimniecībā. Tāpēc tirgū ir pieejamas neskaitāmas šāda veida ierīces. Problēmas sākas brīdī, kad nepieciešams izvēlēties piemērotāko modeli.
 • Tehniskās apkopes pamatnoteikums – periodiskas portatīvo sildītāju pārbaudes

  Tehniskās apkopes pamatnoteikums – periodiskas portatīvo sildītāju pārbaudes

  Aukstie rudens rīti arvien biežāk mums atgādina par ziemas tuvošanos. Gatavojoties sala sezonai, ir vērts pārbaudīt to ierīču stāvokli, kas mums palīdzēja pārciest salu iepriekšējā sezonā. Neraugoties uz to, ka portatīvie telpu sildītāji ir paredzēti darbam sarežģītos apstākļos, tiem arī ir nepieciešama tehniskā apkope.
 • Investīcijas ziemas periodam – lielu telpu apsildes noslēpums

  Investīcijas ziemas periodam – lielu telpu apsildes noslēpums

  Vai iespējams samazināt ar apkuri saistītos izdevumus, vienlaicīgi saglabājot augstu apkures efektivitāti? Kā iespējams apsildīt lielas telpas, ieguldot minimālus līdzekļus? Kāpēc ir vērts pievērst uzmanību ne vien ierīces izvēlei, bet arī kurināmā veidam?
 • Jums pieejams siltums

  Jums pieejams siltums

  Aukstās sezonas laikā par pieprasītākajām precēm kļūst dažāda veida apsildes ierīces. Krāsnis, radiatori, ventilatori ir galvenās sarunu tēmas gan starp profesionāļiem, gan ikdienā.
 • Master sildītāji silda māksliniekus

  Master sildītāji silda māksliniekus

  Šogad Lielais Ziemassvētku labdarības orķestris uzstājās ar koncertu bērniem, kas slimo ar uroloģiskām un nefroloģiskām slimībām. Visā Polijā tika rīkoti pasākumi, koncerti un svinības, lai savāktu naudu medicīnas aprīkojumam. Poznaņā skatuves apsildei tika izmantoti Master sildītāji.
 • Tehnisko universitāti nebaida sals

  Tehnisko universitāti nebaida sals

  Pēc dažiem mēnešiem Poznaņas Tehniskā universitāte atklās jauno Mehatronikas, biomehānikas un nanoinženierijas centru, kas pašreiz tiek celts Berdihovo un Jāņa Pāvila II ielā Poznaņā. Uzņēmums Budimex S.A., kas uzvarēja tenderī par tiesībām celt šo objektu, plāno pabeigt celtniecības darbus līdz 2011. gada septembrim.
 • Master sildītāji sasilda „Koru karu” dalībniekus

  Master sildītāji sasilda „Koru karu” dalībniekus

  Šī pavasara lielākais muzikālais šovs Polijas televīzijā „Koru kari” pievilināja lielu skaitu skatītāju. Šova lielais apmērs un aizraujošās emocijas bija darba daudzu mēnešu garumā rezultāts.
 • Portatīvie gaisa sildītāji – neaizvietojama ierīce ikvienā būvlaukumā

  Portatīvie gaisa sildītāji – neaizvietojama ierīce ikvienā būvlaukumā

  Portatīvie gaisa sildītāji ir drošs risinājums dažādu vietu un telpu ātrai apsildei. Kad citi risinājumi pieviļ vai apstākļi nepieļauj šādu risinājumu izmantošanu, šīs ierīces noteikti sniegs vēlamo rezultātu. Tās iespējams izmantot gan iekštelpās, gan atklātās telpās.