Ar akumulatoru darbināmais BLP 17 M DC paplašina Master gāzes sildītāju klāstu

2015.02.12

Gandrīz gadu kopš ieviešanas Eiropas tirgū Master Climate Solutions ar akumulatoru darbināmais gāzes sildītājs BLP 17 M DC ir pierādījis sevi kā izcilu ierīci celtniecības komandām, montāžas darbiniekiem un individuālajiem lietotājiem. Šī ārkārtīgi novatoriskā ierīce paver plašas, jaunas iespējas un lieliski papildina jau esošo Master gāzes sildītāju klāstu.

BLP 17 M DC paplašina portatīvo sildītāju tirgu un paver jaunus attīstības virzienus. Tā kompaktais izmērs, ātrā uzstādīšana un iespēja to darbināt bez ārēja barošanas avota nodrošina iespēju šo ierīci izmantot gandrīz jebkādos apstākļos. Rezultātā šis sildītāja modelis ir pat vēl portatīvāks un ērtāks.

BLP 17 M DC ir aprīkots ar 10-16 kW izejas jaudu un 14,4 V litija jonu akumulatoru, kas nodrošina 8 stundu nepārtrauktu darbību. Pēc Master BAT3 akumulatora izlādēšanās to ir iespējams pilnībā uzlādēt pat mazāk nekā vienas stundas laikā, izmantojot Master CHA akumulatora lādētāju. Lietotāju ērtībai sildītāju iespējams darbināt arī ar saderīgu Bosch akumulatoru. Ja darbība ar akumulatoru nav nepieciešama, šo pašu sildītāju var pievienot elektrotīklam. Tas iekļauj arī augstu veiktspēju un zemas ekspluatēšanas izmaksas, ko nodrošina zems enerģijas patēriņš (10% no standarta 16 kW modeļiem). Izturīgā, ilgstoši kalpojošā konstrukcija un vieglā tehniskā apkope arī ir ļoti būtiskas šīs ierīces iezīmes. Ierīce vēl nekad vienlaicīgi nav bijusi tik ērta lietošanā un tik efektīva.