Celtniecība

Būvlaukumu
apsildīšana
Ceļu
apsildīšana
remontdarbu
laikā
Ēku un
krāsu
žāvēšana
Mitruma
aizvadīšana

Celtniecības nozare ir Master produktu galvenais mērķtirgus. Šajā nozarē ļoti bieži tiek izmantoti profesionālie gaisa sildītāji un gaisa mitruma atdalītāji. Izvēloties ierīci, ļoti nozīmīga prasība ir iespēja to izmantot sarežģītos apstākļos - tas nozīmē, ka ir nepieciešama izturīga konstrukcija un augsta efektivitāte. Master produkti ir ļoti mobili un tiem ir zemas ekspluatācijas izmaksas, tāpēc tie tiek uzskatīti par celtniecības uzņēmumu, nomas uzņēmumu, kā arī nelielu apdares risinājumu komandu un individuālu montāžas darbinieku pamataprīkojumu.

Papildus sildītāju pamatfunkcijai – apkārtējās vides temperatūras paaugstināšana - ierīce ļauj turpināt darbu pat ļoti zemas temperatūras apstākļos, kā arī ļauj paātrināt dažādus procesus.

Produkti


Master portatīvie sildītāji ir neapšaubāmi līderi celtniecības nozarē. Ātrā uzstādīšana un augstā efektivitāte ļauj veikt celtniecības darbus pat ļoti zemas temperatūras apstākļos.

Stacionāro sildītāju radītā lielā gaisa plūsma ļauj ātri paaugstināt gaisa temperatūru lielās telpās par samērā zemām izmaksām. Karstā gaisa ventilators ir ideāls risinājums telpām, kurās notiek bieža karstā un aukstā gaisa apmaiņa.

Master mitruma atdalītāji un ventilatori ir ideāls risinājums liekā mitruma daudzuma aizvadīšanai, kas parasti rada problēmas, veicot apdares darbus un kosmētisko remontu rudens un ziemas sezonā.

Master gaisa kondicionētāji nodrošina komfortablus apstākļus karstās dienās. Portatīvie gaisa kondicionētāji ir ideāli piemēroti būvlaukumu biroja konteineriem.

Pielietojums


Krāsojuma uzklāšanas darbi
Apmetuma uzklāšanas darbi
Būvlaukuma darbi


Ceļu remontdarbi

Ēku žāvēšana
Būvlaukuma darbi sarežģītos
apstākļos

Konsultācijas


Atrodiet vietējo izplatītāju un iegūstiet papildinformāciju par produktiem un pielietošanas veidiem.

Skatiet arī citus uzņēmējdarbības risinājumus

Celtniecība
Ražošana un loģistika
Darbnīcas un garāžas
Lauksaimniecība
Pasākumi un militāri objekti
Ārkārtas situācijas