Jauni lieljaudas Master mitruma atdalītāji

2014.11.03

Master Climate Solutions, vadošais portatīvo sildītāju un mitruma atdalītāju ražotājs, paziņo par jaunu lieljaudas mitruma atdalītāju ar plastmasas korpusu līniju. Produkti ir izstrādāti celtniecības komandu un iznomātāju profesionālam pielietojumam.

MCS jaunais piedāvājums ietver divus modeļus: DHP 45 un DHP 65. Abi modeļi nodrošina augstu veiktspēju un iespēju nepārtraukti strādāt 24 stundas diennaktī. To lielās jaudas dēļ (42 litri/24 st. un 52 litri/24 st.) tie ir piemēroti plašām telpām, un lielā gaisa plūsma (500 m3/st.) nodrošina ātru mitruma aizvadīšanu. ‎Ļoti izturīgs un skrāpējumdrošs plastmasas korpuss, kas izgatavots ar centrifugālās liešanas metodi, nodrošina iespēju tos izmantot vissarežģītākajos darba apstākļos. Arī visas elektroniskās daļas ir labi aizsargātas.

Ražotājs liek uzsvaru uz lietošanas ērtumu un tāpēc ierīces ir aprīkojis ar ērtu rokturi un lieliem gumijas riteņiem. Jaunie mitruma atdalītāji var tikt novietoti viens uz otra, un tos ir ērti atvērt tīrīšanai, ko iespējams veikt, izmantojot arī ūdens strūklu. Pieminēšanas vērts ir arī uzstādītais mitruma regulators un stundu skaitītājs, kas ir ļoti svarīgs visiem profesionālajiem lietotājiem. Pastāv arī iespēja pievienot šļūteni kondensētā ūdens aizvadīšanai, kā arī ir iespējams pievienot ūdens sūkni. Lieliska priekšrocība ir automātiskā ātrā atkausēšana, izmantojot karstas gāzes.

Jaunie Master mitruma atdalītāji ir ļoti konkurētspējīgs un gaumīgs tirgus piedāvājums, un, pateicoties to lieliskajiem parametriem, tie ātri iegūst profesionāļu uzticību.