Jums pieejams siltums

Aukstās sezonas laikā par pieprasītākajām precēm kļūst dažāda veida apsildes ierīces. Krāsnis, radiatori, ventilatori ir galvenās sarunu tēmas gan starp profesionāļiem, gan ikdienā.

Izrādās, ka tad, kad mūs pārsteidz vēsums vai sals un centrālā apkure nespēj nodrošināt pietiekamu siltuma daudzumu vai tā nav pieslēgta, mēs visbiežāk izmantojam elektriskos sildītājus. Šīs ierīces parasti ir tik mazas, ka tās bez grūtībām var izmantot faktiski jebkurā vietā.

Mēs pieslēdzam tās strāvas avotam un pēc neilga laika temperatūra sasniedz vēlamo līmeni. Taču mēs nedrīkstam aizmirst, ka ir jāizvēlas sildītājs, kas ir pietiekami jaudīgs, lai piesildītu konkrēto telpu. Master produktu klāstā ietilpst modeļi ar 1 līdz 22 kW jaudu, lai apmierinātu visdažādāko lietotāju vajadzības.

Mājai un garāžai

Master elektriskie gaisa plūsmas sildītāji ir piemēroti lietošanai gan mājās, gan vietās, kur ir daudz sarežģītāki apstākļi, piemēram, būvlaukumos vai noliktavās. Tie ir ideāli piemēroti, lai laiku pa laikam apsildītu Jūsu garāžu, kā arī lai izžāvētu jaunuzceltu ēku vai regulāri apsildītu vēsas noliktavas vai birojus. Pateicoties to spēcīgajai un izturīgajai konstrukcijai, šos sildītājus iespējams izmantot pat ārkārtīgi smagos apstākļos. Tie nepatērē skābekli, tāpēc tos ir iespējams izmantot arī slēgtās telpās. Klusa darbība, nekādu izplūdes gāzu vai nepatīkamu aromātu un 100% efektivitāte ir vien dažas šo ierīču priekšrocības. Tāpat viena no galvenajām to vērtībām ir mobilitāte. Sildītāju var viegli pārnest uz citu vietu, pateicoties tā ērtajiem rokturiem un nelielajam svaram.

Modelis B 18 EPR arī ir gudrs risinājums, jo tam var pieslēgt elastīgu karstā gaisa izplatīšanas cauruli. Tā ir noderīga situācijās, kad dažādu iemeslu dēļ sildītāju nav iespējams novietot apsildāmajā telpā. Vairāk nekā 7 metrus garā caurule ļauj piegādāt siltumu jebkur, nenovietojot ierīci tieši apsildīšanai paredzētajā vietā. Lai vēl vairāk palielinātu sildītāju mobilitāti, tie ir aprīkoti ar ērtu rokturi un riteņiem.

Sildelementi un ventilatori

Vairums elektrisko gaisa plūsmas sildītāju darbojas pēc viena principa. Gaisu sasilda elektriskie sildelementi. Šīs ierīces ir aprīkotas arī ar ventilatoru, kas dzen gaisu cauri ierīcei. Siltuma apmaiņa notiek, izmantojot piespiedu konvekciju un izstarošanu. Īpaša apaļa regulēšanas poga ļauj iestatīt vēlamo jaudu un temperatūru.

Celtniecība

Master elektriskie sildītāji ir izgatavoti no augstākās kvalitātes detaļām, kas nodrošina augstu efektivitāti un uzticamību. To apliecina piešķirtais ENEC sertifikāts, kas norāda, ka šīs ierīces atbilst stingrākajiem Eiropas standartiem. Šo modeļu konstrukcijas procesa laikā, optimāla efektivitāte tika nodrošināta, pievēršot īpašu uzmanību sildelementu izkārtojumam un virmas laukumam, ventilatora parametriem un materiāliem. To konstrukcijā izmantotie risinājumi iekļauj raidītāju, kas atšķir Master produktus no Ķīnā ražotajiem līdziniekiem. Katrs Master produktu klāsta modelis, izņemot B 18 EPR, ir aprīkots arī ar istabas termoregulatoru, kas atvieglo darbību un ļauj kontrolēt temperatūru.

Drošības noteikumi

Master elektriskajiem sildītājiem ir piešķirts B klases sertifikāts, kas nozīmē, ka tie nerada apdraudējumu dzīvībai, veselībai, īpašumam vai videi tādā gadījumā, ja tiek izmantoti saskaņā ar ražotāja ieteikumiem. Tāpēc, izmantojot elektriskos sildītājus, tāpat kā jebkuru citu elektrisku ierīci, ir jāievēro īpaša piesardzība. Atcerieties, ka sildītāja darbības laikā to nedrīkst nosegt un novietot aizkaru vai citu tekstilizstrādājumu tuvumā. Tos nedrīkst izmantot arī vannas istabās, peldbaseinu tuvumā vai jebkurā citā vietā, kur tie var nonākt tiešā saskarē ar ūdeni. Pievērsiet īpašu uzmanību uzstādīšanas vietai – nenovietojiet sildītājus putekļainās vietās vai vietās, kur tiek glabātas viegli uzliesmojošas vielas, piemēram, benzīns, šķīdinātāji vai krāsas.