Lēts palīgēku apsildes risinājums

Palīgēku apsilde bieži vien rada ievērojamas problēmas. Šādām ēkām parasti ir augsti griesti, tās ir plašas un tām ir slikta siltumizolācija. Tradicionālo apkures sistēmu, kurā ietilpst katlumāja un ūdens radiatoru sistēma, izmantošana ir ļoti dārgs process. Tāpat ārkārtīgi augstas ir arī šī risinājuma ekspluatācijas izmaksas.

Izvēloties sev piemērotāko risinājumu, vienmēr ir jāatceras, ka siltais gaiss vienmēr ceļas uz augšu. Tāpēc temperatūra mainīsies atkarībā no telpas griestu augstuma par aptuveni 2,5 °C/m. Lai 6 m augstā ēkā iegūtu 10 °C temperatūru, Jums vajadzēs piesildīt to līdz 25 °C temperatūrai. Ēkās ar sliktu siltumizolāciju ir augsts siltuma zuduma līmenis.

Turklāt, izmantojot tradicionālās apkures sistēmas, ir nepieciešams, lai ierīces darbotos nepārtraukti. Iekštelpu temperatūra nedrīkst noslīdēt zem 0 °C (un realitātē zem 5 °C), jo pretējā gadījumā sasals ūdens un tiks sabojāta apkures sistēma. Tāpēc sistēma ir jāuzrauga un jāvada visu diennakti, kas vēl vairāk paaugstina izmaksas. Lauksaimniecības ēkām bieži vien ir nepieciešama vienīgi īslaicīga apkure uz dažām stundām dienā. Šajā laikā āra temperatūra var noslīdēt zem 0 °C.

Šādos gadījumos vislabākais risinājums ir gaisa plūsmas sildītāji. Jaunās paaudzes ierīces spēj ātri piesildīt jebkuru ēku par minimālām izmaksām. Gaisa plūsmas sildītāji nesilda pašu ēku, bet tās gaisu. Pateicoties gaisa zemajai siltuma inercei, kā arī sildītājos izmantoto ventilatoru augstajai efektivitātei (kas sasniedz desmitus tūkstošus m3 stundā), jebkura temperatūras vērtība var tikt sasniegta aptuveni divpadsmit minūšu laikā.Master CT 50 P
Kad apkure nav nepieciešama, sildītājus iespējams uzglabāt lielā aukstumā, kas sasniedz vairākus desmitus grādu zem 0 °C atzīmei, nenodarot kaitējumu to darbspējai. Ventilatoru radītā gaisa cirkulācija neļauj siltajam gaisam uzkrāties pie griestiem. Sildītājus iespējams uzstādīt pat vecās ēkās, jo tiem nav nepieciešamas caurules, radiatori vai cits aprīkojums. Turklāt tie rada vēlamu sienu žāvēšanas iedarbību. Šādā veidā tiek novērsta pelējuma veidošanās, radot labvēlīgu ietekmi uz cilvēkiem, dzīvniekiem un pašām ēkām. Kas attiecas uz palīgēku apkures izmaksām, tad apkurei izmantojamajam kurināmajam ir jābūt pēc iespējas lētākam. Tā kā standarta kurināmā, piemēram, sašķidrinātās gāzes, mazuta un ogļu cenas šobrīd paaugstinās, vislabākā izvēle ir koks. Lai apmierinātu mūsu klientu prasības, Master Climate Solutions ir ieviesis Master CT50 malkas apkures gaisa plūsmas krāsni. Šī ierīce tika izstrādāta īpaši palīgēku apsildei, ievērojot visus drošības standartus. Vairāk informācijas par šo produktu varat iegūt šeit.