Master Climate Solutions Group — jaunais Eiropas nomas asociācijas biedrs

2015.05.11

Aprīļa sākumā Master Climate Solutions Group tika piešķirts Eiropas nomas asociācijas biedra statuss Tā ir lieliska atzinība uzņēmumam, kas paver jaunas perspektīvas attīstībai nomas nozarē.

Kā lieljaudas apsildes ierīču ražotājs, kas koncentrējas uz profesionāļiem, Master Climate Solutions ir lieliski piemērots nomas nozarei. Pagājušā gada laikā uzņēmums intensīvi strādāja pie produktu klāsta attīstības, kas pielāgots nomas uzņēmumu prasībām.

Pievienošanās Eiropas nomas asociācijai Master Climate Solutions sniedz daudz iespēju darboties nomas nozarē. Biedra statuss ļauj saņemt jaunāko informāciju par tirgiem un tendencēm, kā arī sniedz iespēju dalīties ar idejām un pieredzi ar ekspertiem no visas Eiropas. Turpmāk MCS varēs darboties daudz tuvāk saviem klientiem un izstrādāt piedāvājumus, labāk izprotot klientu vajadzības.

Eiropas nomas asociācija rīkojas kā pārstāvošā asociācija Eiropā, kas popularizē nomas nozares koncepciju un sekmē tās izaugsmi. Tās biedri ir vadošie Eiropas uzņēmumi: ražotāji, iznomātāji un pakalpojumu sniedzēji.

MCS būs iespēja iepazīstināt ar sevi kā jauno biedru gaidāmajā Eiropas nomas asociācijas sanāksmē, kas noritēs šī gada 3. un 4. jūnijā Romā.