MASTER XL 61 ļoti pieprasīts profesionālais infrasarkano staru dīzeļdegvielas sildītājs

2016.10.07


Jaunajā rudens/ziemas sezonā „Master Climate Solutions” piedāvā uzlabotu 17 kW infrasarkano staru dīzeļdegvielas sildītāju Master XL 61. Atbilstīgi tirgus prasībām ir veikti uzlabojumi, lai nodrošinātu labāku izpildījumu un lielāku darba komfortu.

XL 61 noslēdz 43 kW jaudas modeļu piedāvājumu, kas jau vairākus gadus plaši zināms visā Eiropā. Tas ir ražots Itālijā no augstākās kvalitātes sastāvdaļām. No lietotāja skatupunkta svarīgākais uzlabojums ir ligzda tālvadības termostatam: analogajam vai ciparu, kas ievērojami paplašina pielietojuma iespējas. Ir arī dažas izmaiņas gaisa plūsmas sistēmai un aizdedzes transformatoram, kas tagad sekmē 100% darbības laiku.

Infrasarkano staru dīzeļdegvielas sildītāji jau no paša sākuma ir pievērsuši sev daudzu lietotāju uzmanību, kļūstot par vienu no visefektīvākajiem un produktīvākajiem sildīšanas veidiem. To darbības veids nodrošina, ka sildītāji nesilda gaisu, bet gan izstaro siltumu objekta vai mērķzonas virzienā, tādējādi 100% no saražotā siltuma ir izmantots efektīvi, bez izšķiešanas. Siltums ir izstarots, nevis izpūsts, līdz ar to putekļi netiek iesūkti sildītājā un izpūsti gaisā.

Noteiktu laukumu sildīšana ir plaši izmantota ražošanas un būvniecības sektoros, loģistikā un lauksaimniecībā. Master XL 61 ir atbilde lielajam tirgus pieprasījuma, kas pieaug katru gadu.