Par grupu

Master Climate Solutions Group ir pasaules līderis portatīvo ierīču ražošanā šādās nozarēs:

apkure, gaisa mitruma aizvadīšana un ventilācija.


Master zīmols jau vairāk nekā 50 gadus pasaulē
ir profesionālo portatīvo sildītāju zīmols numur 1.

Master

Master Climate Solutions ir reģistrēta Datnherm Group preču zīme. Datnherm Group, kuras galvenā pārvalde atrodas Dānijā, 13 valstīs ir meitas uzņēmumu, tostarp Dānijā, Apvienotajā Karalistē, Vācijā, Šveice, Polijā, Itālijā, Spānijā, Emirātvalstīs, Zviedrijā, Ķīnā, Krievijā un Norvēģijā.

Dantherm S.p.A., kas atrodas netālu no Veronas esošajā Pastrengo, ir grupas tehnoloģiskās attīstības un ražošanas jomas dvēsele. Tā sastāv no divām ražotnēm un ar MCS cieši saistītu piegādātāju tīkla.

Pieredzējušu inženieru komanda visas savas pūles velta projektēšanai un jaunu produktu izstrādei. Dantherm S.p.A. projektē un ražo visstingrākajiem izturības un drošības standartiem atbilstošus portatīvos sildītājus saskaņā ar jaunākajiem un stingrākajiem Eiropas standartiem un tādu prestižāko kvalitātes kontroles un sertificēšanas institūtu kā TUV un DVGW sertifikācijas prasībām.

Ir izveidotas vairākas produktu līnijas, kas katra ir veltīta konkrētam produktu klāstam. Šādā veidā tiek sasniegta visaugstākā kvalitāte, jo personāls ir kvalificējies konkrētā nozarē un tiek izmantots specializēts aprīkojums. Šajā pārstāvniecībā tiek ražoti gāzes un tiešās un netiešās gaisa plūsmas sildītāji.

Visi produkti tiek iepakoti un uzglabāti lielā noliktavā, kas apkalpo Dienvideiropas un aizjūras klientus.