Pielietojumi

 • Celtniecība

  Celtniecība

  Celtniecības nozare ir Master produktu galvenais mērķtirgus. Šajā nozarē ļoti bieži tiek izmantoti profesionālie gaisa sildītāji un gaisa mitruma atdalītāji. Izvēloties ierīci, ļoti nozīmīga prasība ir iespēja to izmantot sarežģītos apstākļos – tas nozīmē, ka ir nepieciešama izturīga konstrukcija un augsta efektivitāte.
 • Ražošana un loģistika

  Ražošana un loģistika

  Lielu ražošanas un noliktavu telpu apkure un ventilācija parasti prasa ļoti lielus naudas līdzekļus. Standarta apkures sistēmu uzstādīšana un izmantošana parasti ir dārgs un ne pārāk efektīvs process. Gaisapkures agregāti ļauj ātri un efektīvi piesildīt lielas telpas, nodrošinot nepārtrauktu karstā gaisa pieplūdi, kā arī atbilstošu tā cirkulāciju.
 • Darbnīcas un garāžas

  Darbnīcas un garāžas

  Master produktus iespējams izmantot arī tā dēvēto mazo uzņēmumu vajadzībām. Šim mērķim ir piemēroti produkti, kuriem ir mazāka nominālā jauda un kuri ir kompaktāki. Šo produktu uzstādīšana ir ātra un ērta, kā arī tie nerada augstas ekspluatācijas izmaksas.
 • Lauksaimniecība

  Lauksaimniecība

  Lauksaimniecības darbs ir saistīts ar noteiktiem apkārtējās vides apstākļiem. Tādēļ aprīkojumam ir jāatbilst noteiktām prasībām. Ierīces, kas tiek izmantotas lopkopības telpās un labības noliktavu ēkās, parasti nosmērējas un apput daudz ātrāk un vairāk. Tās tiek pakļautas arī toksisku gāzu, tostarp amonjaka, iedarbībai (galvenokārt lopkopības ēkās).
 • Pasākumi un militāri objekti

  Pasākumi un militāri objekti

  Master produkti plaši tiek izmantoti izklaides industrijā. Gaisa sildītāji, ventilatori un gaisa kondicionētāji tiek izmantoti gan sagatavošanās darbu laikā, gan masu pasākumu, televīzijas ierakstu un fotosesiju laikā. Lielā mobilitāte un ātrā uzstādīšana padara Master produktus par ideālu risinājumu īslaicīgas uzstādīšanas gadījumos...
 • Ārkārtas situācijas

  Ārkārtas situācijas

  Master produktu klāstā ietilpst gatavi risinājumi glābšanas dienestiem, kas ir atbildīgi par plūdu seku likvidāciju. Ārkārtas situāciju vai dabas katastrofu gadījumā neatkarīgi no apstākļiem ir nepieciešams nekavējoties reaģēt. Master produkti ļauj ātri piesildīt pagaidu patvertnes cietušajiem un izžāvēt appludinātas ēkas.