Speciālistu radīti nepārspējamie Master BV telpu sildītāji

Portatīvie dīzeļdegvielas sildītāji ar izplūdes atveri ir plaši pielietojami dažādās nozarēs, piemēram, celtniecības nozarē vai lauksaimniecībā. Tāpēc tirgū ir pieejamas neskaitāmas šāda veida ierīces. Problēmas sākas brīdī, kad nepieciešams izvēlēties piemērotāko modeli.

Izdarot savu izvēli, galvenokārt tiek ņemtas vērā cenu atšķirības, unikālās funkcijas un draugu vai pārdevēja ieteikumi. Taču izrādās, ka dažkārt pietiek vien uzmanīgāk aplūkot gan acīmredzamās priekšrocības, gan sīkas nianses, lai liktu Jums nosvērties par labu kādai konkrētai ierīcei.

Master BV modeļa telpu sildītāji ir izstrādāti atbilstoši visprasīgāko klientu vajadzībām. Aplūkojot šo sildītāju ārējās iezīmes un tehniskos risinājumus, iespējams pamanīt to neparasti rūpīgo apdari un spēju pielāgoties darbam ārkārtīgi smagos apstākļos.

Siltums pēc nepieciešamības

Šo ierīču galvenā priekšrocība ir augstā efektivitāte un iespēja ātri uzsākt darbu. Nepieciešams vienīgi pieslēgt sildītāju strāvas avotam, uzpildīt degvielas tvertnē dīzeļdegvielu un gadījumos, kad ierīce tiek izmantota telpās, pievienot īpašu dūmvadu izplūdes gāzu izvadīšanai. Ierīce ir gatava darbam gandrīz jebkurā brīdī. 20-81 kW jaudas diapazonā ir pieejami četri šīs ierīces modeļi, tāpēc ikviens atradīs savām vajadzībām atbilstošu ierīci. Ražotājs tāpat piedāvā arī ierīces, kuru jauda pārsniedz 130 kW.

Sildītāji ar izplūdes atveri ir aprīkoti ar siltummaini, pateicoties kuram telpas tiek apsildītas, izmantojot tīru un siltu gaisu. Sadegšanas produkti tiek atdalīti no siltā gaisa un izvadīti ārā no telpas. Tas lietotājam nodrošina drošību un lietošanas komfortu.

Katram no šiem sildītājiem temperatūras regulēšanai iespējams pieslēgt istabas termoregulatoru. Tādā veidā iespējams automātiski kontrolēt siltuma līmeni telpā, kā arī samazināt patērēto dīzeļdegvielas daudzumu, kas var tikt pārmērīgi tērēts gadījumos, kad temperatūra netiek analizēta.

Tvertnes unikālā forma

Vien daži cilvēki aizdomājas par to, cik liela nozīme ir atbilstošai degvielas tvertnes formai. Papildu izliekums sildītāja priekšpusē (virs dīzeļdegvielas līmeņa) liek dīzeļdegvielai uzkrāties šajā papildu telpā ierīces transportēšanas laikā. Tādā veidā novirzās smaguma centrs, atvieglojot ierīces transportēšanu.


Tvertnes otrā pusē (zem dīzeļdegvielas līmeņa) atrodas iedobe, kurā sakrājas ūdens un visi netīrumi. Tos iespējams viegli izliet, atskrūvējot noliešanas vāciņu.

Šādas formas tvertnes noteikti izceļ Master telpu sildītājus citu tirgū pieejamo sildītāju vidū.

Pieminēšanas vērts ir arī fakts, ka sildītāji ir aprīkoti ar riteņiem un ērtu rokturi, kas palīdz tos pārvietot no vienas vietas uz citu. Tie ir arī aprīkoti ar ārēju dīzeļdegvielas līmeņa mērītāju, kas ļauj ērti kontrolēt dīzeļdegvielas patēriņu.

Tehniskie uzlabojumi

Ražotājs ir ieviesis arī tehniskus risinājumus, kas ir noderīgi ne vien ikdienas ekspluatācijā, bet arī apkalpošanas un tehniskās apkopes laikā. Jaunie modeļi ir aprīkoti ar daudz izturīgāku, ar metāla lenti apšūtu dīzeļdegvielas padeves caurulīti. Jaunais, caurspīdīgais dīzeļdegvielas filtra korpuss ļauj ērti pārbaudīt, vai filtru nav nepieciešams iztīrīt vai nomainīt. Tāpat izmaiņas ir skārušas arī BV 77 modeļa aizdedzes sistēmu – regulatorā ir iebūvēts transformators.

Šīs izmaiņas ļāva integrēt aizdedzes un liesmas kontroles funkciju. Tas nozīmīgi atvieglo arī apkopes darbus. Visi Master BV modeļi ir aprīkoti ar dzesēšanas sistēmas termoregulatoru – vienīgi modelim BV 77 tas ir aizstāts ar ierīces elektroniskajā sistēmā ieprogrammētu konstantu dzesēšanas laiku.

Saskaroties ar bieži vien grūto konkrēta modeļa izvēli, klientiem ieteicams konsultēties ar speciālistu. Šķietami nenozīmīgas funkcijas var izrādīties izšķirošas. Jāatgādina, ka bieži vien augsta cena nozīmē arī augstu kvalitāti. Labi pazīstamu, nozarē vadošo uzņēmumu produkti ir izstrādāti augstākajā līmenī, tāpēc klienti var būt pārliecināti, ka to funkcijas un apdares kvalitāte nesagādās nepatīkamus pārsteigumus. Attiecībā uz Master portatīvajiem sildītājiem nav šaubu, ka to konstrukcijas laikā vislielākā uzmanība ir pievērsta pat vissmalkākajām detaļām.

Dīzeļdegvielas filtrs vecajā, necaurspīdīgajā korpusā.


Dīzeļdegvielas filtrs jaunajā, caurspīdīgajā korpusā.

Papildpiederumi

Elastīgas caurules gaisa izplatīšanai
Karstā gaisa cauruļu pievienošanas komplekts
Istabas termoregulators
Dīzeļdegvielas iepriekšējas uzsildīšanas sildītājs
Nerūsošā tērauda ventilācijas pārsegs

Pieejamie modeļi

Master BV 77E netiešās gaisa plūsmas dīzeļdegvielas sildītājs (20 kW)
Master BV 110E netiešās gaisa plūsmas dīzeļdegvielas sildītājs (33 kW)
Master BV 170E netiešās gaisa plūsmas dīzeļdegvielas sildītājs (47 kW)
Master BV 290E netiešās gaisa plūsmas dīzeļdegvielas sildītājs (81 kW)