Uzņēmums

Pārstāvniecības visā pasaulē un daudzo gadu pieredze padara mūs par neapšaubāmiem portatīvo gaisa apstrādes ierīču tirgus segmenta līderiem. Mūsu uzņēmuma attīstības pamatelementi ir jaunu produktu un tehnisko jaunievedumu ieviešana, kā arī pašreizējās tirgus līdera pozīcijas saglabāšana un jaunu tirgu apgūšana.
 • Par grupu

  Par grupu

  Master Climate Solutions Group ir pasaules līderis portatīvo mikroklimata kontroles risinājumu ražošanā šādās nozarēs: apkure, gaisa mitruma aizvadīšana un ventilācija.
 • Mūsu mērķis

  Mūsu mērķis

  Master Climate Solutions ir pasaulē vadošais gaisa apstrādes ierīču ražotājs. Mūsu ierīces ir paredzētas profesionāļiem, un mūsu mērķis ir palīdzēt tiem iespējami ātrākajā un ērtākajā veidā pielāgot darba vidi savām vajadzībām, vienlaikus nodrošinot zemas ieguldījumu izmaksas.
 • MCS vēsture

  MCS vēsture

  Uzņēmuma Master vēsture aizsākās 20. gadsimta 60. gadu sākumā, kad uzņēmums Desa Amerikas Savienotajās Valstīs radīja pirmos zīmola Master gaisa sildītājus. Gadu no gada Desa paplašināja savu uzņēmējdarbību, atverot ražošanas un tirdzniecības punktus citās pasaules valstīs.
 • Jaunumi

  Jaunumi

 • Kontaktinformācija

  Kontaktinformācija

  Master Climate Solutions Group šobrīd sastāv no četrām pārstāvniecībām, kas apkalpo klientus visā pasaulē.