VĒSS

Master produktu klāstā ietilpst gan iztvaices, gan atdzesēta gaisa kondicionētāji. Tos iespējams izmantot mājsaimniecībās un birojos, kā arī rūpniecībā.
 • Portatīvie biodzesētāji

  Portatīvie biodzesētāji

  Master biodzesētāji atdzesē gaisu, izmantojot vienkāršu, dabisku procesu: gaisa temperatūru samazina iztvaicēts ūdens. sūknis sūknē ūdeni no tvertnes, samitrinot lielu dabiskās celulozes filtru. Jaudīgs ventilators virza gaisu cauri filtram. no filtra iztvaicējas ūdens un samazina gaisa temperatūru par vairākiem grādiem. svaigs un tīrs gaiss ieplūst vidē, to atdzesējot.

 • Stacionārie biodzesētāji

  Stacionārie biodzesētāji

  enerģiju taupoši un vidi saudzējoši iztvaices dzesētāji lielu rūpnīcu mikroklimata kontrolei. tie rada komfortablu telpas mikroklimatu ar optimālu temperatūru un mitrumu.

 • Destratifikators-ventilators

  Destratifikators-ventilators

  Visjaudīgākie lieljaudas griestu ventilatori, kas ir uzstādāmi līdz pat 14 metru augstumam. Pateicoties aerodinamiskajai formai, tas spēj virzīt liela apjoma gaisa plūsmu.

 • Profesionāli ventilatori

  Profesionāli ventilatori

  Profesionāli ventilatori ierīces nodrošina atbalstu žāvēšanas, apsildes un dzesēšanas aprīkojuma darbam. Šīs ierīces iespējams izmantot telpās, kur nepieciešams uzlabot ventilāciju un gaisa cirkulāciju, kā arī lai palīdzētu izžāvēt mitras vietas.
 • Profesionāli gaisa plūsmas sildītāji

  Profesionāli gaisa plūsmas sildītāji

  Profesionāli gaisa plūsmas sildītāji ierīces nodrošina atbalstu žāvēšanas, apsildes un dzesēšanas aprīkojuma darbam. Šīs ierīces iespējams izmantot telpās, kur nepieciešams uzlabot ventilāciju un gaisa cirkulāciju, kā arī lai palīdzētu izžāvēt mitras vietas.